budowanie z płyt warstwowych

warstwowe płyty dachowe

Nasza marka PUH Klementyna Matracka trudni się handlem płyt warstwowych obiektów budowlanych z wymienionej płyty warstwowej jak i wynajem tych obiektów.

Nasz zakład funkcjonuje aktywnie wiele lat w branży budowlanej

W sprzedaży płyt warstwowych mamy do zaoferowania: płyty ścienne warstwowe, płyty chłodnicze pir, płyty dachowe warstwowe.
Materiały te są często stosowane do stawiania ścian, dachów jak i innych części konstrukcyjnych w branży budowlanej. Załączone w ofercie płyty warstwowe mamy w sprzedaży w kilku wariantach grubości, przetłoczeń i kolorów.
Nasza marka produkuje płyty na indywidualne zamówienia, każdą płytę możemy przyciąć pod odpowiedni wymiar. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne od ręki.

Firma PHUMatracka trudni się również w produkcji obiektów budowlanych z powyższych płyt PIR. Mamy dostępne kontenery budowlane, stróżówki i pawilony handlowe.Każdy z budynków może zostać wyposażony w instalację elektryczną okna i toalety.
Obiekty z płyt warstwowych mamy zarówno na sprzedaż jak i na wynajem na czas określony.
Dobra współpraca z klientem jest dla nas istotna, dlatego też wykonujemy nasze obiekty i towary z najdokładniejszą precyzją doradztwo. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty oraz kontaktu z działem sprzedaży.