Izolacja Pianą – nowatorska metoda docieplań domów mieszkań i budynków użytkowych

ocieplanie podłóg

Chłodna temperatura w domu podczas sezonu zimowego to nie koniecznie wina ogrzewania. Każdy budynek ma coś takiego jak współczynnik λ odpowiedzialny za przewodzenie ciepła Od niego zależy jak długo da radę zachować wyprodukowane ciepło. Bywa tak że mimo świetnej jakości ogrzewania dom bardzo szybko się wychładza przyczyną może być słaba izolacja domu, co drastycznie wpływa na poprawne ogrzewanie budynku. W celu poprawy izolacji trzeba podjąć odpowiednie środki.

Częstym sposobem jest podbijanie domu watą, styropianem, oraz natrysk piankąz poliuretanu. Ta ostatnia stosowana jest jednak coraz częściej przy takich pracach jak docieplenie poddasza, piwnic i ścian budynków. Ocieplanie budynku pianą poliuretanową wykonywane jest za pomocą agregatów które natryskują piankę po powierzchni. Pianka przylega bezpośrednio do podłoża, co eliminuje puste przestrzenie między podłożem a izolacją, oraz minimalizuje wszystkie szpary przez które nagrzane powietrze mogłoby wylecieć.. Ogromną zaletą podczas stosowania piany jest fakt że często na poddaszach oraz w miejscach trudno dostępnych i załamaniach tradycyjne środki izolacji styropianem i watą szklaną jest trudna do nałożenia i może nie osiągnąć pożądanego efektu.

Firmę którą pragnę przedstawić to PIANAIZOLACJA, specjalizująca się w docieplaniu domów i budynków wymienioną wyżej metodą. Właściciele posiadają bogate doświadczenie w docieplaniu budynków wieloma metodami, finalnie wykorzystując właśnie na technikę ocieplania pianką PIR.
Mają na swoim koncie wiele zrealizowanych zamówień które można sprawdzić na ich stronie internetowej. Profesjonalnie radzą w jaki sposób izolować, jaką piankę potrzebujemy do danej pracy, co dodatkowo poprawić żeby skuteczność izolacji wzrosła jeszcze bardziej. Pakosz PPHU poza izolacją budynków zajmuje się również usługami budowlanymi. Brali udział przy sporej ilości zleceń i projektów takich jak banki,biura i domy mieszkalne. Polecam tą firmę ponieważ wywiązuje się z terminów zleceń a wykonanie prac pozostaje na wysokim poziomie, potwierdzają to liczne referencje wystawione przez głównych wykonawców robót.