Malowanie Agregatem

usługi remontowe

Firma MR zajmuje się pracami remontowo-budowlanymi. Oferta główna firmy to prace wykończeniowe: natryskowym malowaniu, mechanicznemu szpachlowaniu, szlifowaniu bezpyłowym, podkładach na powierzchnie.
Branża została zbudowana na bazie bogatego doświadczenia. Co gwarantuje usługi najwyższej jakości. Zaznaczyć należy że wszelkie prace wykonywane są maszynami czołowych marek w europie. Między innymi firmy Wagner. Każdy z tycz czynników wpływa na jakośc wykonania i profesjonalne podejście.
Firma specjalizuje się w malowaniu agregatem pomieszczeń i budynków, co doskonale wpływa na oszczędność czasu, materiału (nawet do 30%) a także doskonałe jednolite krycie całej malowanej powierzchni (też w miejscach trudnodostępnych).
Dodatkowo Firma wykonuje natryskiwanie gładzi w pomieszczeniach jak również bezpyłowe szlifowanie, za pomocą szlifierek odprowadzających niemal cały pył.
Wykonujemy nasze prace głównie w województwach mazowieckim i lubelskim, ale wykonuje także prace na terenie całej Polski. Zapraszamy do sprawdzenia oferty remontowo-budowlanej na naszej stronie.